Back to Home Page
Superintendent

April 27, 2014

090008, ABALLE, JUVIC DAING
010003, ABILA, CRESENCIO JR PASAMIC
100011, AGPAOA, GIL MANALO
020009, ALCIDO, ALLEN MANGAWILI
200002, ALMERAÑEZ, MARK SON SOLOMON
200003, AYON, PAUL RAYMUND RUBIAS
380003, BAGUIO, ROSELILY NONATO
130011, BAUTISTA, JANETTE BALLANGAN
060003, BONGGAWEN, DEO GENE MANAYOD
060011, BORIO, MARY GRACE SOCORRO DIDULO
060009, BOSE, JOEVITO PLACENCIA
120015, BULETIC, RICHARD FLORES
010002, CABALLERO, ALDRIN TUTOR
160022, CACERES, CARLO CABUGUASON
160021, CADATAL, JAIME BORLONGAN
130002, CALTINO, MARK GLENN LAGADAN
030010, CAMARCE, PAUL VINCENT BATALLA
120012, CELESTE, ARGIE SABAGALA
030009, CUNANAN, MAE ANN RAGUINE
030018, CUYCO, TARA LEAH YOUNG
190002, DAGOT, ARLENE SARIACO
160020, DELA CRUZ, CYNTHIA CASAUL
050014, DELA PEÑA, JOCERIC ORNOPIA
020012, DELA TRINIDAD, ROMEO SAGA-OC
030011, DIMAANDAL, JAY CALIMLIM
030012, DIMAANDAL, LIZEL SARMIENTO
090009, DOMOSMOG, DARREL JAMES SABANAL
080010, DOTINGCO, MICHAEL JUDE PUYAT
070003, DURA, DERICK BAJENTING
260001, ERCILLA, ZOILO JR CRUZ
130007, ESTRABON, DANIEL JOSEPH NOGUERRA
010006, ETORNE, GENELYN CODIZAL
100014, EUSEBIO, EDWARD TAN
030004, FABIA, RONNIE MIRANDA
180001, FERNANDEZ, MANUEL JR FABRIQUIER
130006, GABOT, VANESSA MONTANO
020010, GATAN, RICHARD RICARDOS
200004, GEBAÑA, PERLANIE MAMPOSTE
160027, GERONG, JOVEN PONCE
030005, GOPEZ, JAN CARL NACPIL
130015, GUARDAYA, R ARAQUIL
090005, GUIRUELA, EVA ORCINE
010007, GUZMAN, SHERYLL CABALZA
380005, HERNANDEZ, RYAN MARASIGAN
030014, HOSMILLO, ARVIN ESGUERRA
040003, JULIAN, ORPHIE LANTICSE
120014, LLAMASARES, EISBON LUCAS
130001, LUCOP, ALEX GONZALES
070002, MAGBANUA, WAYNE PILLADO
100006, MALALUAN, CONSTANCIO JR BAUTISTA
110008, MAPACPAC, MARK QUING
040013, MATEL, MA. CARIZZA MAXIMIANO
200005, MAULION, LORETO JR FERNANDEZ
060007, MORALLOS, NILO ATENCIO
050001, NATUEL, AYN ESPINAS
020013, NEBALASCA, ERNESTO DELA CRUZ
060008, OBISPO, MICHELLE HONDANERO
160014, OÑATE, REGINO LARRAQUEL
050002, OROPESA, CRISLEY CANYONG
160010, PASCUA, REX GABIA
020011, PILLOS, ROMEO ISAGUIRRE
160007, PRETE, JONAS PRISLE BERNALDEZ
100007, QUIETA, MARK IAN ESCATRON
100015, RAPIZ, JERICHO PARTIDO
160011, REVECHO, BJON UGAY
060001, RUIZ, KEENAN TAMBONG
060005, SALAZAR, ROMAN, JR BERSABE
100001, SANGGOYOD, DAUD RIVERA
040016, SIGUA, LIMUEL JUNE MALITIG
130010, STA JUANA, KARISSMA GACUSAN
120006, SULARTE, KRISTIAN ACE PALMES
130004, TAGTAG, ARTHUR JR CASIBIDONG
130003, TAGTAG, MARY GRACE PERTEZ
070009, TAN, NARROLF AÑASCO
150007, TAVARES, FERDINAND PIOK
030013, TIMBOL, EDUARDO VENTURA
110010, TORRES, DAISY GONZALES
030016, TUGUIC, JINKIE BANYA-AO
110005, VILLANUEVA, INOCENCIO RICHARD AGUILA
040012, VILLANUEVA, JOHN CONRAD ASEHAN
160017, VILLARTA, JOSE ANDRES SACALAMITAO